Hakkımda

1984 Kastamonu doğumluyum ve halen Kastamonu’da yaşıyorum. Diş hekimiyim. Çok sevdiğim bir mesleğim,aşık olduğum bir kocam ve dünya tatlısı iki oğlum var.

Ailecek en büyük zevkimiz yeni yerler görmek ve yeni lezzetler tatmak. Paellanın peşinden İspanya’ya, pizzanın miss kokusunun peşinden İtalya’ya, çıtır çıtır flambee için Strazburg’a , SeaFood Restorant için Bangkok’a savruluyoruz. Tatlısız yapamam diyenlerdeniz cremeschnitte için Bled’e , sachertorte için Salzburg’a gitmeyi seviyoruz.

Umarım hiç yere inmeyiz 🙂

6 thoughts on “Hakkımda”

  1. Alt üst böreğiniz çok hoşuma gitti fakat ben börek açmayı bilmiyorum. Bana bir dilim gönderirseniz çok mutlu olurum 🙂 benim babamda Kastamonulu tarifleriniz çok güzel bu gün keşfettim sitenizi yapabileceklerimi deneyeceğim.

    1. Tabi ki gönderirim Ayşe Hanım 🙂 Çok memnun oldum umarım tariflerimi beğenirsiniz.

  2. Kastamonu’da babamın görevi nedeniyle bulunduk çok da sevdik güzel anılarımız var. Siteniz de çok güzel zevkle takip ediyorum yemek yeme ile çok aram yok ama geçen gün kabak tatlınızın ölçüsünden faydalandım çok. Güzel oldu başarılar size

  3. benimm ailem kastamonu taşköprüde yaşıyor 🙂 küçük ama sempatik bir yer sitenizi takip ediyorum tatlı tatlı tarifler:)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir