Ağır misafirlerim vardı…

fotoğraf 2 (8)_800x600

Bu kez balkonumda büyükleri ağırladım.Biraz heyecan oldu tabi. Bir nevi aile çayı yaptık diyebilirim.

Aile büyükleriyle birlikte güzel bir gün geçirdik. Hepsine de geldikleri için çok teşekkür ettim.

fotoğraf 5 (2)_800x600

Özene bezene iki gün boyunca ikramlarımı hazırladım. Her şey kusursuz olmalıydı ne de olsa her zaman büyükleri bir araya toplamak kolay olmuyor.

fotoğraf 3 (7)_800x600

fotoğraf 1 (8)_450x600

Masanın bir süprizi vardı,o da Ayfer Abla’nın yaptığı şekerpareler 🙂 Her zamanki gibi harikaydı.Ellerine sağlık 🙂

fotoğraf 4 (4)_450x600

Gülen yüzlerinden anladığım kadarıyla memnun bir şekilde ayrıldılar evden.

Benim için de mutlu son!!


Notice: Undefined variable: count in /var/www/html/mutfaksirlari.com/wp-content/themes/twentyfifteen-child/content.php on line 78

Yayınlayan

elifik

1984 Kastamonu doğumluyum ve halen Kastamonu'da yaşıyorum. Diş hekimiyim. Çok sevdiğim bir mesleğim,aşık olduğum bir kocam ve dünya tatlısı iki oğlum var. Ailecek en büyük zevkimiz yeni yerler görmek ve yeni lezzetler tatmak. Paellanın peşinden İspanya'ya, pizzanın peşinden İtalya'ya,gulaşın peşinden Macaristan'a,SeaFood Restorant için Bangkok'a savruluyoruz. Umarım hiç yere inmeyiz :)

6 thoughts on “Ağır misafirlerim vardı…”

    1. Ispanaklı katmerli börek, Alman pastası (mayasız), renkli buğday salatası ve pekmezli kurabiye isimleri altında ilgili kategorilerin altında ayrıntılı tarifleri bulabilirsiniz.

    1. Derya Hanım tüm tarifler blogda mevcut. Börek için hamurişleri kategorisine, pasta için kek- pasta kategorisine bakarak bulabilirsiniz. Ilgili kayegorilerde hepsi mevcut.

    1. Özlem Hanım sayfanın en altında diğer sayfa yazan bir kutucuk var. Ona bastığınızda diğer tarifleri de bulacaksınız. Mayasız Alman pastası tarifi de orada.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir