Bulunamayan tarifler nerede?

Destekleriniz ve güzel görüşlerinizle her güne bir önceki günden daha büyük bir heyecanla başlıyorum. Güzel yorumların motivasyonu ile çok güzel,çok değişik,çok çok çok ne yapsam diye düşünüyorum 🙂

Sizlerden artarak gelen tek şikayet site içinde tarifleri bulamadığınız yönünde. Kategoriler kısmında ilgili tatlı yada tuzlular liste şeklinde veriliyor. O listede bulamadığınız tarifler daha önce yayınlanmış tariflerdir.

Kategoriler kısmı 20 tane tarifi listeleyebiliyor ve en altta sol tarafta  ÖNCEKİ YAZILAR yazan bir kısım var. Oraya basarsanız diğer sayfaya geçecek ve aradığınız geri kalan tarifleri de orada bulacaksınız.


Notice: Undefined variable: count in /var/www/html/mutfaksirlari.com/wp-content/themes/twentyfifteen-child/content.php on line 78

Yayınlayan

elifik

1984 Kastamonu doğumluyum ve halen Kastamonu'da yaşıyorum. Diş hekimiyim. Çok sevdiğim bir mesleğim,aşık olduğum bir kocam ve dünya tatlısı iki oğlum var. Ailecek en büyük zevkimiz yeni yerler görmek ve yeni lezzetler tatmak. Paellanın peşinden İspanya'ya, pizzanın peşinden İtalya'ya,gulaşın peşinden Macaristan'a,SeaFood Restorant için Bangkok'a savruluyoruz. Umarım hiç yere inmeyiz :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir