Kadir gecesi ve son aile iftarımız…

 

Bu senenin son iftar davetini ailecek yaptık. Davetimiz ve kadir gecesi aynı güne denk geldi. Bu güzel günü hep beraber geçirmemiz ayrıca bizi çok mutlu etti.
Bu hafta tatile çıkacağımızı için son yemek diyorum buna. Bir güzel hazırlandım. Bu sefer misafirlerimiz biraz daha çok. Geniş aile yaptık 🙂 Büyükler de var. Özen biraz daha arttı 🙂
Emir müsade ettiği sürede elimden gelenin en iyisini yapmaya çalıştım.Son günlerde biraz sıkıntılıyız. Diş çıkarmaya çalışıyoruz. Herşey güzel olmuş ve  herkes çok memnun kaldı 🙂  Yaşasın!!

İşte bu seferki menüm 🙂

İftariyelikler

Domates dolması

 

Erişteli yeşil mercimek çorbası

Elbasan tava

Pilav

 

Zeytinyağlı biber dolması

 

Yalancı çerkez tavuğu

 

Yoğurtlu kabak salatası

 

Salata

Rulo börek (patatesli,mantarlı,ıspanaklı)

Sadrazam lokumu

 

Cevizli hurma tatlısı

 

Meyve

veee kandilin olmazsa olmazı Simit 🙂


Notice: Undefined variable: count in /var/www/html/mutfaksirlari.com/wp-content/themes/twentyfifteen-child/content.php on line 78

Yayınlayan

elifik

1984 Kastamonu doğumluyum ve halen Kastamonu'da yaşıyorum. Diş hekimiyim. Çok sevdiğim bir mesleğim,aşık olduğum bir kocam ve dünya tatlısı iki oğlum var. Ailecek en büyük zevkimiz yeni yerler görmek ve yeni lezzetler tatmak. Paellanın peşinden İspanya'ya, pizzanın peşinden İtalya'ya,gulaşın peşinden Macaristan'a,SeaFood Restorant için Bangkok'a savruluyoruz. Umarım hiç yere inmeyiz :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir